شماره تماس : 05137128570 | شماره همراه : 09151127207

آیا گیاهان دارویی در روند کاهش وزن تاثیر دارند؟

 

 

برای کاهش وزن باید غذای کمتری مصرف کنید، هفته ای 3 بار یا بیشتر به فعالیت جسمی بپردازید. همچنین مصرف گیاهان دارویی باعث تسریع روند سوخت و ساز، تنظیم میزان قند خون و سم زدایی از بدن می شود که به کاهش وزن کمک می کند.

 

چای سبز: متابولیسم یا میزان سوخت کالری در افراد متفاوت می باشد. برخی از افراد هرچه غذا می خورند، باز هم لاغر می مانند، در حالی که برخی از افراد مجبورند همیشه مراقب رژیم غذایی خود باشند، زیرا خیلی سریع چاق می شوند. عصاره چای سبز اغلب به مکمل های گیاهی کاهش دهنده وزن افزوده می شود. چای سبز در سوخت کالری موثر است.

چای گیاهی: دمنوش نعناع، برای هضم غذا مفید می باشد، بانونه نیز تسکین دهنده و تصفیه کننده کبد است.

 

دارچین: استفاده دارچین توانایی بدن بیماران دیابتی را در واکنش به انسولین افزایش می دهد. در بدن افراد مبتلا به دیابت نوع 2، پانکراس انسولین کافی تولید می کند، اما سلول ها به آن واکنش نشان نمی دهند. دارچین با هدایت گلوکز به سلول ها به انسولین واکنش نشان می دهد و در نتیجه میزان قند خون را حفظ می کند. هنگامی که سلول ها به طور موثر به انسولین واکنش نشان ندهد، میزان قند خون افزایش می یابد و پانکراس انسولین بیشتری تولید می کند. بالا بودن انسولین یعنی ذخیره چربی و افزایش وزن.

 

منبع:هلث نیوز

 

برای کاهش وزن و لاغر شدن، داروخانه اینترنتی دکتر فکور قرص اسلیم می گیاهی ساخت کشور آمریکا را به شما پیشنهاد میکند، برای دیدن توضیحات این محصول روی لینک زیر کلیلک نمائید:

http://www.daroopost.com/shop/category-list/supplements/%D9%82%D8%B1%D8%B5-%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85-%D9%85%DB%8C-%D9%86%DA%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%B1%D8%AF.html

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

راه های ارتباطی با داروخانه دکتر فکور
داروخانه آنلاین دکتر فکور