شماره تماس : 05137128570 | شماره همراه : 09151127207

سریوس مس اپتیموم

سریوس مس اپتیموم


هنگامیکه از گینر یا مس صحبت میشود، نا خود آگاه به فکر افزایش وزن می افتیم، البته طبیعت گینر ها هم بر همین اساس است ولی سوال اینجاست در بین این همه گینر و برند کدام گینر با کدام برند برای فرد استفاده کننده بهتر است، از این رو قصد داریم در این مقاله به بررسی یکی از معروفترین گینر های دنیا یعنی سریوس مس اپتیموم بپردازیم.

با سریوس مس شما هیچ چیز برای برای بدست آوردن وزن کم ندارید! سریوس مس قادر است ۱۲۵۰ کالری، ۵۰ گرم پروتئین، بیش از ۲۵۰ گرم کربوهیدرات، به اضافه ۲۵ نوع ویتامین و املاح معدنی به همراه گلوتامین و کراتین برای شما در هر وعده فراهم آورد. نسبت 1 (پروتئین) به 4 (کربوهیدرات)  این مکمل باعث میشود کسانی که دنبال افزایش وزن هستند به خواسته خود برسند. هر پیمانه از این مکمل معادل 167 گرم که دارای 25 گرم پروتئین آب پنیر(Whey) خالص و 125 گرم کربوهیدرات و 625 کالری می باشد که همه چیز را برای یه جهش بسوی افزایش وزن فراهم می کند. فرد مصرف کننده باید روزی 2 پیمانه از این مکمل را استفاده نماید که به 1250 کالری دست پیدا کند که معادل 1 کیلو گوشت گاو کم چرب می باشد این یعنی افزایش وزن.

 ورزشکار می تواند در کنار این مکمل از مکمل هایی چون کراتین و گلوتامین نیز مصرف کند که نتیجه بهتری بگیرد.

گینر سریوس مس اپتیموم در دو سایز 6پوندی که برای مصرف 8 روز ورزشی می باشد و 12 پوندی که برای مصرف 16 روز ورزشی می باشد در داروخانه آنلاین داروپست موجود است که معمولا کسانی که دنبال وزن بیشتر از 2.5 کیلو گرم می باشند بهتر است از گینر 12 پوندی آن استفاده نمایند. لازم به ذکر است کسانی که میخواهند بیشتر از 4 یا 5 کیلو وزن اضافه کنند باید حداقل 2 عدد گینر 12 پوندی را مصرف کنند که به وزن ایده آل خود برسند ،که تخمین زده می شود تا 7  تا 9 کیلو (بستگی به تغذیه و ژنتیک فرد مصرف کننده دارد) به وزنشان اضافه شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید