شماره تماس : 05137128570 | شماره همراه : 09151127207

قرص مخمر آبجو هلث اید

قرص مخمر آبجو هلث اید 
قرص مخمر آبجو هلث اید حاوی اسید نوکلئیک، 18 نوع اسید آمینه، 14 نوع ماده معدنی، پروتئین، فیبر و ویتامین های گروه B می باشد، که فواید بیشماری را بر روی سلامتی داراست. اسید نوکلئیک موجود در آنRNA، اسید آمینه های آن شامل : آلانین، آرژنین، اسید آسپارتیک، اسید گلوتامیک، گلایسین، هیستیدین، ایزولوسین، سیستئین، لوسین، لیزین، متیونین، فنیل آلانین، پرولین، ترئونین، سرین، تیریپتوفان، تیروزین و والین، مینرال ها شامل : کلسیم، آهن، فسفر، پتاسیم، سدیم، مولیبدیوم، مس، منگنز، منیزیم، ید، روی، وانادیم، لیتیم، سلنیم و کروم، ویتامین های گروه B می باشند.
قرص مخمر کمپانی Health Aid، محتوی تمامی ترکیبات گفته شده بوده و مصرف آن فواید بیشماری را برای مصرف کننده خواهد داشت. که از آن جمله عبارتند از :

کاهش سطح کلسترول خون : کاهش سطح چربی های خون به ویژه کلسترول و سطح تری گلیسرید

 بهبود عملکرد سیستم گوارشی : تحقیقات انجام شده اثربخشی این مخمر را در بهبود مشکلات گوارشی به ویژه درمان انواع اسهال (اسهال حاد، اسهال عفونی، اسهال مسافرتی، اسهال ناشی از درمان های آنتی بیوتیکی) نشان داده است.
 بهبود کیفیت پوست و تقویت مو و ناخن : مخمر هلث اید به سبب داشتن بیوتین و اسید آمینه های ضروری، می تواند سبب بهبود کیفیت پوست شود. همچنین با جلوگیری از ریزش مو و کمک به ضخیم تر شدن تارهای مو می تواند سبب تقویت و بهبود کیفیت موها هم شود.

 کمک به رفع مشکلات خواب:  به سبب داشتن ویتامین های B1 ،B3 ،B5 و B6 و مینرال های کلسیم، منزیم و روی می تواند به کاهش مشکلات خواب کمک کند.

 تنظیم اشتها : این مخمر  به سبب غنی بودن از ویتامین های گروه B در تنظیم اشتها، آزاد کردن انرژی، کاهش خستگی و همچنین کاهش استرس سودند است.

 تنظیم قند خون : مخمر هلث اید منبع غنی عنصر کروم است. مکانیسم عمل کروم در کاهش سطح قند خون به اینگونه است که ابتدا پس از افزایش قند خون به دنبال صرف وعده غذایی سبب تحریک ترشح انسولین از پانکراس می شود
 کنترل وزن : کروم موجود در مخمر به دنبال تنظیم قند خون می تواند در کنترل وزن هم مثمرثمر باشد. به این ترتیب که با افزایش ورود گلوکز به داخل سلول ها به ویژه در بافت عضلانی، از طریق متابولیزه کردن گلوکز انرژی حاصل می آید و این موضوع سبب سوزاندن چربی ها در بافت های چربی برای تولید انرژی می شود. که این موضوع خود می تواند سبب کاهش توده چربی شده و به کاهش وزن کمک کند. از طرف دیگر غنی بودن مخمر از ویتامین های گروه B سبب افزایش اشتها می گردد، بنابراین می تواند تا حدی سبب افزایش وزن گردد. با توجه به بررسی اثربخشی ترکیبات مخمر در نهایت می توانیم بگوییم که این ترکیب بیشتر سبب کنترل وزن می شود تا افزایش یا کاهش وزن.

 پیشگیری از انواع سرطان ها: به دلیل داشتن سلنیوم که دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی می باشد برای پیشگیری از احتمال ابتلا به انواع سرطان ها سودمند میباشد.

داروخانه اینترنتی دکتر فکور


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید