شماره تماس : 05137128570 | شماره همراه : 09151127207

تقویت رویش مو با قرص اکوفن

تقویت رویش مو با قرص اکوفن
 اگر دچار ریزش مو هستید یا اینکه موهای شما ریخته و این باعث ناراحتی شما شده است موادی برای درمان ریزش مو وجود دارند که می توانند علاوه بر توقف روند ریزش مو، باعث رشد سریعتر موهای شما شده و استحکام و شفافیت سابق را به آنها باز گردانند. اگر با این مشکل مواجه بوده اید به طور قطع حتما به دنبال یافتن بهترین قرص رشد مو با گزینه های مختلفی روبرو شده اید.

 بهترین قرص برای رشد مو می تواند به تغذیه و تقویت مو های شما کمک نموده و باعث رشد سریعتر، محکم تر شدن، بلند تر شدن و ضخیم تر شدن آن ها شود. اثربخشی قرص برای رشد مو به صورتی مشخص می شود که علاوه بر کمک به رشد و استحکام موها، بر تقویت ناخن و پوست نیز اثر بگذارد. یکی از بهترین قرص ها جهت تقویت رشد مو، قرص اکوفن می باشد.  

خواص این قرص جادویی:
  1. تقویت کننده ریشه مو و کمک به درمان ریزش مو
  2. محرک رشد مو و ناخن
  3. منبعی سرشار از ویتامین‌های گروه ب
  4. بهبود جذب آهن در بدن
  5. افزایش مقاومت مو، ناخن و تقویت ریشه مو به دلیل ساخت کراتین
  6. غنی شده با پروتئین و ویتامین های مختلف
  7. شامل پروتئین هیدرولیز شده ی گندم
  8. کم کالری، فاقد قند و نمک
  9. صد در صد گیاهی

بهتر است مصرف این قرص با مشورت پزشک انجام شود ، نتایج حاصل از مصرف این دارو با توجه به دوز مصرف شدن از آن بعد از دو ماه نمایان خواهد شد. در صورت مصرف نرمال این دارو عوارض آنچنانی ندارد. این دارو بعنوان مکمل می‌باشد از مصرف طولانی مدت آن پرهیز کنید.

نحوه مصرف:

بزرگسالان: روزی دو عدد بعد از نهار و شام همراه با یک لیوان آب میل شود.

اطفال: روزی یک عدد همراه با یک لیوان آب میل شود.

چه کسانی می توانند از اکوفن استفاده کنند ؟
باید دقت داشته باشد که پیش از مصرف این دارو حتما از پزشک علت ریزش و ضعف موهای خود را جویا شوید چرا که اکوفن برای درمان ریزش موی ارثی و یا ریزشش مویی که در اثر بیماری ایجاد شده باشد تقریبا بی تاثیر است و در صورت عدم اطمینان از دلیل ریزش مو نمی توان این دارو انتظار درمان داشت بنابراین بهتر است تا زمانی که از دلیل ضعف موهای خود اطلاع پیدا نکرده اید از مصرف این دارو خود داری کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید