شماره تماس : 05137128570 | شماره همراه : 09151127207

قرص مولتی ویتامین ول وومن(Wellwoman)

قرص مولتی ویتامین ول وومن(Wellwoman)این قرص جهت موارد زیر قابل مصرف می باشد:

  • بهبود سیستم ایمنی بدنمولتی ویتامین ول وومن دارای سلنیوم و روی میباشد که به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک میکنند همچنین ویتامین B6 و B12 موجود در این مولتی ویتامین به عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک میکند.

  • پوست، مو و ناخن: ویتامین C موجود در این مولتی ویتامین به تشکیل طبیعی کلاژن و همچنین عملکرد پوست کمک میکند. کلاژن ماده ای است که به پوست حالت کششی و الاستیکی میدهد. همجنین بیوتین، نیاسین ، روی و ریبوفلاوین  بکار رفته در ترکیب این مولتی ویتامین به محافظت از پوست کمک میکنند.

نکات مهم جهت استفاده از قرص ول وومن:

  • تمام رده های سنی میتوانند از این مولتی ویتامین استفاده کنند. ول وومن حاوی طیف گسترده ای از مواد مغذی میباشد؛ از جمله ویتامین B6 که برای تنظیم فعالیت های هورمونی مورد نیاز است. همچنین آهن موجود در مولتی ویتامین ول وومن برای تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون لازم است و این فرایند طی اتفاق افتادن عادت ماهیانه بسیار حائز اهمیت است.
  • مصرف ول وومن در دوران بارداری نمیتواند مضر باشد؛ زیرا حاوی مقادیر توصیه شده ای از فولیک اسید و ویتامین B12 است. مولتی ویتامین ول وومن میتواند درصورت نیاز در دوران شیردهی به نوزاد نیز مصرف شود.
  • بطور کلی میتوان از این مولتی ویتامین همراه با سایر دارو ها استفاده نمود زیرا این مولتی ویتامین حاوی مقادیر متوسطی از ویتامین ها و مواد معدنی بوده و فاقد هرگونه ماده دارویی و هورمونی است؛ با این همه درصورت مصرف سایر دارو ها پزشک را در جریان بگذارید.

نحوه مصرف ول وومن

مولتی ویتامین ول وومن در بسته های 30 تایی (برای مصرف یک ماهه) در داروخانه اینترنتی داروپست  ارائه میشود.
از نظر مدت دوره مصرف این قرص محدودیتی وجود ندارد و مصرف منظم این مولتی ویتامین پیشنهاد میشود. توصیه میشود روزانه یک عدد از کپسول های ول وومن را پس از غذا همراه با یک لیوان آب مصرف نمائید تا از بروز حالت تهوع جلوگیری شود.
از مصرف ول وومن همراه با چای یا قهوه پرهیز کنید زیرا ممکن است فرایند تجزیه کپسول سریع تر از حالت نرمال انجام شود.
اگر در بلعیدن کپسول مشکل دارید بهتر است آن را همراه با غذای جویده شده و مقداری آب ببلعید. در این وضعیت گلو گشاد تر شده و بلع دارو آسانتر صورت میگیرد.

 

عوارض جانبی ول وومن

تا زمانی که مولتی ویتامین ول وومن به شکل توصیه شده توسط پزشک یا راهنمای دارووی مصرف شود بروز عوارض جانبی دور از انتظار است.
از مصرف بیش از مقدار توصیه شده پرهیز کنید.
درصورت مصرف بیش از حد و بروز اووردوز به مراکز درمانی مراجعه کنید.

 داروخانه اینترنتی داروپست

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید