روش های پرداخت از وبسایت داروپست

روش های پرداخت سایت داروپست

1- بصورت نقدی هزینه را پس از تحویل پرداخت کنید

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند،داروخانه آنلاین داروپست این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها ثبت شود هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند. این حالت فقط برای مشتریانی که در مشهد هستند، امکان پذیر می باشد.

با وجود این، توصیه می شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

2- هزینه را کارت به کارت کنید:

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی داروپست و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

payment

شماره کارت به نام محمد حسن فکور 8002 – 5497 – 3378 – 6104

3- هزینه را از طریق درگاه بانکی در سایت پرداخت کنید:

همگی کاربران داروپست می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.

پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود و کارشناسان گروه پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت.

4- چگونه هزینه کالا را از طریق درگاه بانکی در سایت پرداخت کنید؟

کاربران محترم داروخانه اینترنتی داروپست می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

credit-card

گام دوم

رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی را وارد کنید

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند، اما کارت بیشتر بانک ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

credit-card

گام اول

شماره 16 رقمی کارت خود را وارد کنید

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

credit-card

گام چهارم

تاریخ انقضا را وارد کنید

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

credit-card

گام سوم

کد ccv2 را وارد کنید

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و … به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.