درباره ما

مختصری در مورد داروپست

داروپست وب سایت رسمی داروخانه دکتر فکور است، که این وب سایت به عنوان اولین دارنده مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی از سازمان امور غذا و دارو در کشور ایران در حال فعالیت است.

بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه می کند، که البته بیشتر این مراجعات غیردارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می گردد.

داروخانه دکتر فکور با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد. لذا با این هدف وب سایت داروخانه اینترنتی اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی، آرایشی،مکمل، ارتوپدی وتجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است.

داروخانه اینترنتی دکتر فکور در حوزه فعالیت خود هیچ قصدی برای فروش دارو ندارد، زیرا دارو حتما باید با حضور مریض و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد. اما ما با این وب سایت نیت به اطلاع رسانی و آگاهی کامل دادن از خرید با امکانات مقایسه محصول و توضیحات کامل به همراه خرید آسان راه اندازی کردیم. در مواردی که محصولات برای خرید مشتریان با کم رویی و یا خجالت رو به رو خواهند شد می توانند همان محصولات را به صورت محرمانه از وب سایت داروخانه خریداری کنند.

گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروه محصولی خود دسترسی پیدا کنند.

اهداف داروپست

اهداف وب سایت داروخانه اینترنتی دکتر فکور

وبسایت داروپست خدمات و سرویس‌ های متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد:

معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف، مشخصه، موارد مصرف، کاربرد، اجزاء تشکیل دهنده، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از کلیه محصولات از جمله خدماتی است که می توانید برای شناخت و انتخاب محصول دریافت نمایید.

امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها مورد نظر کاربر می تواند شما را در دسترسی به محصولات مورد نظرتان یاری نماید.

درج نظر، انتقاد، پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات داروپست امکان پذیر می شود که کارشناسان مربوطه در کوتاه ترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلفنی خواهند نمود.

ارائه مقالات و مطالب مفید بهداشتی در حوزه های مختلف سلامت نیز از جمله امکانات مفید وب سایت داروپست می باشد.

ضمناً اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملاً منطبق با اطلاعات پایه شرکت سازنده محصولات بوده و وب سایت داروپست دخل و تصرفی در توصیه های علمی آن نداشته است.

* لازم به ذکر است، در رابطه با فروش تجهیزات بیمارستانی اعلام می شود که کسب و کار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام می شود.

تاییده مجوز داروپست

تاییدیه های داروپست

تاییدیه 1 : مجوز از معاونت غذا و دارو

در پی تدوین و تصویب دستور العمل فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه، داروخانه دکتر فکور(داروپست) اولین داروخانه در کشور ایران است که مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر داروسی داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی ایران ( معاونت غذا و دارو ) در تاریخ 1394/05/06 دریافت نموده است.
بر طبق این مجوز داروخانه دکتر فکور می تواند از طریق وب سایت رسمی خود (وبسایت داروپست ) ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات، اقدام به فروش اینترنتی اقلام غیر داروئی نماید.

تاییدیه های داروپست

تاییدیه 2: پروانه مسئول فنی داروخانه

داروخانه دکتر فکور به مدیریت آقای دکتر محمدحسن فکور دارای پروانه مسئول فنی داروخانه به شماره پروانه 72/3639/د/پ می باشد.

پروانه مسئول فنی داروخانه فکور
گردهمایی حضور داروپست

تاییدیه های داروپست

تاییدیه 3 : گواهی حضور داروپست در اولین گردهمایی بزرگ کارآفرینان اینترنتی در مشهد